Strona internetowa to konieczność,
stworzymy ją dla Ciebie!
Obecnie tworzymy tylko strony wizytówkowe firm

w cenie 295 zł + VAT


Zobacz jak wyglądają tanie strony w atrakcyjnej cenie (do wyboru):

- wzór 1,
- wzór 2,
- wzór 3,
- wzór 4,
- wzór 5.

Szczegóły na stronie http://www.e-kreacja.pl/tanie-strony-internetowe.html

Efektowna, praktyczna, łatwa w nawigacji oraz zoptymalizowana technicznie - taką stronę WWW dla Ciebie zrobimy. Będzie ona profesjonalną wizytówką Twojej firmy.

Strona WWW zoptymalizowana pod Twojego klienta

Potencjalny klient odwiedzający stronę WWW Twojej firmy otrzyma informacje których poszukuje. Przekaz informacji za strony będzie czytelny i przejrzysty. Podczas tworzenia stron WWW dopasowujemy ich wygląd i zawarte na niej treści do specyfiki klienta, który będzie zapoznawał się z ofertą firmy.

Opieka nad stroną

Poza projektowaniem i tworzeniem stron WWW oferujemy także ich prowadzenie: uzupełnianie, aktualizowanie, dodawanie nowych treści.

Materiały na stronę WWW

Projektujemy strony internetowe z treści przesłanych przez klienta lub możemy sami sporządzić materiały na stronę według wskazówek klienta.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w stronach wizytówkach z wieloma podstronami, galeriami, multimediami. Budujemy także witryny z systemem zarządzania treścią CMS..

Co razem z projektowaną stroną WWW?

Razem ze stroną możemy Ci zaoferować:

  • hosting czyli miejsce na serwerze na którym skopiowana będzie strona internetowa,

  • pocztę e-mail (bez reklam,

  • adres strony (domenę) odpowiednią dla Twojej firmy,

  • statystyki strony (na życzenie),

  • licznik odwiedzin (na życzenie),

  • bezpieczeństwo - wykonujemy kopie zapasowe strony.Nie ograniczamy się tylko do regionu w którym mieszkamy. Tworzymy strony WWW dla firm i osób prywatnych z całej Polski. Świadczymy usługi dla firm i osób z następujących miast:

E-kreacja oferuje: tworzenie stron WWW, tworzenie stron internetowych, projektowanie stron WWW, projektowanie stron internetowych.