Pozycjonowanie strony
na czym polega ta usługa?

Dzięki umiejętnemu pozycjonowaniu strony internetowej Twojej firmy przez nasze studio, znajdzie się ona na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwarki Google. Dzięki temu Twoja oferta będzie dostępna dla wielu tysięcy potencjalnych klientów. Nie ma lepszej reklamy internetowej niż wysoka pozycja w wyszukiwarce internetowej.

Jeśli zdecydujesz się na pozycjonowanie swojej strony w naszym studio kreacji wizerunku internetowego E-kreacja, możesz być pewny, że zrealizujemy w 100% założone plany. Co więcej nasze usługi należą do najtańszych w kraju. Proszę przekonać się i napisać do nas z prośbą o wycenę fraz.

Na czym polega pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie to skomplikowany proces za pomocą którego trzeba "przekonać" wyszukiwarkę Google, że strona klienta jest bardzo wartościowa i dlatego warto umieścić ją wysoko w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to nie płatna reklama, w której płaci się za miejsce jak w gazecie i na następny dzień drukowane jest ogłoszenie. Aby osiągnąć wynik w pierwszej dziesiątce trzeba poczekać od kilku dni do kilku miesięcy (w zależności od trudności fraz). Wyniki wyszukiwania są niezależne i ustalane przez skomplikowany algorytm. Dlatego w pozycjonowaniu nie można na 100% określić miejsca na którym strona wyświetlana będzie w wynikach wyszukiwania. Klasyfikacja wartości stron przez Google ulega ciągłym zmianą, dlatego strona nie będzie wyświetlana na jednym i tym samym miejscu przez np. kilka lat. Wyniki Google zmieniają się dynamicznie i mogą być inne każdego dnia. Dlatego tak ważny jest ciągły proces pozycjonowania i dbanie o wysoką pozycje strony.

Optymalizacja strony GRATIS

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi gratis zoptymalizujemy Twoją stronę internetową.

Jak rozliczamy się za pozycjonowanie strony internetowej?

Za pozycjonowanie rozliczamy się w formie:
- abonamentowej - stały miesięczny abonament,
- sam efekt - czyli rozliczanie za pozycjonowanie stron następuję tylko za te dni, w których strona figurowała na określonych w umowie pozycjach (przedział 1-10, czyli pierwsza strona wyników wyszukiwania tzw. TOP10),
- abonament + efekt (opcja mieszana: stały abonament i rozliczanie fraz za efekt).
Model rozliczeń zależny jest od trudności wybranych do pozycjonowania fraz oraz ich ilości.

Które wyniki podlegają pozycjonowaniu?

Po wpisaniu frazy i wyszukaniu stron, czasami Google w pierwszej kolejności (na różowym tle) oraz z boku wyników wyświetla reklamy AdWords. Pozycjonowaniu podlegają tylko wyniki organiczne! Reklamy AdWords są osobna usługą reklamową świadczoną przez Google. Na rysunku poniżej widać, które z wyników są reklamami AdWords, a które wynikami organicznymi, które podlegają usłudze pozycjonowania.

Pozycje w wynikach Google

Na jak długo podpisywana jest umowa?

Umowa podpisywana jest na 3, 6 i 12 miesięcy (w zależności od modelu rozliczeń). Okres ten zawiera również czas potrzebny na uzyskanie efektu usługi (wejścia strony w TOP10). Strona w TOP10 powinna pojawić się w okresie od kilku dni do 2 miesięcy. Przy szczególnie trudnych frazach okres ten może być dłuższy.

Jak wyglądają płatności za poszczególne miejsca?

Przy rozliczaniu za efekt codziennie sprawdzamy i zliczamy pozycje strony dla danej frazy. Otrzymane wyniki sumujemy, uzyskując w ten sposób rzeczywistą wysokość opłaty. Na podstawie tych danych wystawiana jest kwota honorarium.

Czy można określić na którym miejscu będzie moja strona?

Pozycjonowanie to ciągła rywalizacja z konkurencją, nie ma więc możliwości określenia dokładnej pozycji, na której ma się znaleźć pozycjonowana strona internetowa.

Koszty pozycjonowania

Pozycjonowanie u nas jest tanie. Oferujemy niższe ceny niż konkurencja. napisz do nas a przekonasz się, że to prawda. Szczegóły dotyczące rozliczeń znajdziesz na stronie pozycjonowanie stron cennik


Polecamy swoje usługi!
W razie dodatkowych wyjaśnień prosimy o kontakt z nami.

E-mail: kontakt@e-kreacja.pl

Tel. kom.: 690 677 769


Skorzystaj z formularza
Treść wiadomości
Imię, nazwisko
Twój e-mail
   
Nie ograniczamy się tylko do regionu w którym mieszkamy. Pozycjonujemy dla firm i osób prywatnych z całej Polski. Świadczymy usługi dla firm i osób z następujących miast:

Usługę pozycjonowania świadczymy dla firm i osób prywatnych na terenie całego kraju. Pracujemy na terenie Podlasia dlatego szczególnie chętnie pozycjonujemy dla mieszkańców następujących miast i starostw:

E-kreacja oferuje: pozycjonowanie, pozycjonowanie w Google, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, promowanie stron w Internecie.