Grafika komputerowa i internetowa
to nasza specjalność!

Wykonujemy projekty graficzne, które skutecznie oddziaływają na klienta.

Grafika internetowa
Logo firm, logotypy

Logo to podstawy element identyfikacji wizualnej firmy. Ułatwia on zapamiętanie i rozpoznawalność firmy na rynku. Zaprojektujemy profesjonalne logo wywołujące pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Banery (bannery)

Tworzymy także banery, które są najpopularniejszą formą reklamy na stronach internetowych. Baner to element graficzny o ustalonym rozmiarze wyświetlany na stronie WWW w celu zareklamowania firmy i witryny.

Obiekty 3D

Projektujemy obiekty 3D do wykorzystania na stronach internetowych, w logo, katalogach, na ulotkach.

Wizualizacje

Tworzymy wizualizacje, które pozwalają zobaczyć efekt przed wdrożeniem danego pomysłu. Pozwala zaoszczędzić to pieniądze i drogocenny czas.

Grafika komputerowa
Ulotki reklamowe

Projektujemy ulotki reklamowe zapadające odbiorcy w pamięć. Wzbudzamy zainteresowanie klienta daną ofertą i sprawiamy, że będzie chciał dowiedzieć się więcej.

Katalogi, broszury, foldery

Katalog, broszura i folder to efektywne narzędzie marketingowe firmy. Pozwala zaprezentować ofertę firmy w sposób profesjonalny i efektowny. Zaprojektujemy go dobierając najważniejsze dane z punktu widzenia klienta.

Tablice reklamowe

Projektujemy tablice reklamowe - najczęściej spotykane formy reklamy na ulicach. Mają one zastosowanie na zewnątrz lub wewnątrz budynków.

Wizytówki

Wizytówka jest świetnym nośnikiem informacji o firmie podczas spotkania osobistego. Dlatego tak ważne jest, aby wizytówka była dobrze zaprojektowana pod względem graficznym oraz aby zawierała wszystkie niezbędne informacje o Twojej firmie. Zaprojektujemy dla Ciebie taką właśnie wizytówkę.

Bilbordy (billboardy)

Projektujemy billboardy - podstawowe zewnętrzne i wielkoformatowe nośniki reklamy.

Plakaty

Plakat reklamowy to wyśmienity sposób na promocję firmy, produktu lub usługi ponieważ jest łatwo zauważany. Można go zawiesić na słupie ogłoszeniowych, przystanku autobusowym, ścianie z ogłoszeniami. Zaprojektujemy plakat skutecznie przyciągający do Ciebie klientów.

Piktogramy i ilustracje

Wykonujemy także rysunki, ilustracje i piktogramy do książek.