Firma w Google Maps

Na stronie http://maps.google.pl znajdują się mapy i zdjęcia satelitarne i lotnicze całego świata. Możesz w ten sposób wędrować po naszej planecie, a co więcej szukać firm w dowolnym miejscu w Polsce. Wystarczy, że w pasku wyszukiwania wpiszesz to, czego szukasz (usługi, przedmiotu lub firmy), a na mapie wyświetlona zostanie lokalizacja interesujących Cię firm.

Miejsca Google

Może w wynikach wyszukiwania Google na frazy, które Cię interesują wyświetlane są mapy? To sposób prezentacji firm Google Maps (Google Moja Firma), gdzie po wpisaniu frazy, użytkownikowi wyświetlane są wyniki połączone z mapą okolic i zaznaczonymi miejscami gdzie znajduje się dana firma. Wyniki te dostosowane są do lokalizacji użytkownika i pozwalają mu na łatwe dotarcie do siedziby firmy.

Google Mapy

Chciałbyś, aby Twoja firma była prezentowana w wynikach Google Maps? Zleć nam dodanie Twojej firmy do Miejsc Google! Zrobimy to profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie!

Zapraszamy do kontaktu


690 677 769

kontakt@e-kreacja.pl

Świadczymy usługi na terenie całej Polski

Skorzystaj z formularza


Treść wiadomości
Imię, nazwisko
Twój e-mail
   

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę E-kreacja. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.