Usługi druku 3D

Filmy z drona

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści może przynieść nowoczesna technologia dla rozwoju Twojej firmy? Dzięki usługom wydruku 3D w Białymstoku i okolicach stawiamy Cię na czele innowacji i dostarczamy rozwiązania, które przeniosą Twoją firmę na wyższy poziom! Oferujemy personalizowane podejście do każdego zlecenia, gwarantując, że finalny produkt spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy atrakcyjne ceny, aby korzystanie z technologii 3D było dostępne dla wszystkich przedsiębiorców i osób prywatnych. Nasza firma świadcząca usługi wydruku 3D może dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów, oferując innowacyjne rozwiązania w wielu dziedzinach.

Obszar działania

Realizujemy usługę na terenie Białegostoku, Supraśla, Wasilkowa, także całego województwa podlaskiego oraz wysyłkowo na terenie całej Polski.

Usługi

Wykonujemy następujące wydruki 3D:

  • tworzenie pamiątek i unikatowych przedmiotów,
  • drukowanie zabawek, figurek, przedmiotów z gier,
  • personalizowane gadżety i prezenty,,
  • dzieła sztuki małych rozmiarów,
  • personalizowane przedmioty do użytku codziennego,
  • dostarczanie materiałów edukacyjnych w postaci fizycznych modeli.

Zapraszamy do kontaktu


690 677 769

kontakt@e-kreacja.pl

Świadczymy usługi na terenie całej Polski

Skorzystaj z formularza


Treść wiadomości
Imię, nazwisko
Twój e-mail
   

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę E-kreacja. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.