Pozycjonowanie strony
na czym polega ta usługa?

Dzięki umiejętnemu pozycjonowaniu strony internetowej Twojej firmy przez nasze studio, znajdzie się ona na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwarki Google. Dzięki temu Twoja oferta będzie dostępna dla wielu tysięcy potencjalnych klientów. Nie ma lepszej reklamy internetowej niż wysoka pozycja w wyszukiwarce internetowej.

Jeśli zdecydujesz się na pozycjonowanie swojej strony w naszym studio kreacji wizerunku internetowego E-kreacja, możesz być pewny, że zrealizujemy w 100% założone plany. Co więcej nasze usługi należą do najtańszych w kraju. Proszę przekonać się i napisać do nas z prośbą o wycenę fraz.

Na czym polega pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie to skomplikowany proces za pomocą którego trzeba "przekonać" wyszukiwarkę Google, że strona klienta jest bardzo wartościowa i dlatego warto umieścić ją wysoko w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to nie płatna reklama, w której płaci się za miejsce jak w gazecie i na następny dzień drukowane jest ogłoszenie. Aby osiągnąć wynik w pierwszej dziesiątce trzeba poczekać od kilku dni do kilku miesięcy (w zależności od trudności fraz). Wyniki wyszukiwania są niezależne i ustalane przez skomplikowany algorytm. Dlatego w pozycjonowaniu nie można na 100% określić miejsca na którym strona wyświetlana będzie w wynikach wyszukiwania. Klasyfikacja wartości stron przez Google ulega ciągłym zmianą, dlatego strona nie będzie wyświetlana na jednym i tym samym miejscu przez np. kilka lat. Wyniki Google zmieniają się dynamicznie i mogą być inne każdego dnia. Dlatego tak ważny jest ciągły proces pozycjonowania i dbanie o wysoką pozycje strony.

Optymalizacja strony GRATIS

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi gratis zoptymalizujemy Twoją stronę internetową.

Jak rozliczamy się za pozycjonowanie strony internetowej?

Rozliczanie za pozycjonowanie stron następuję tylko za te dni, w których strona figurowała na określonych w umowie pozycjach (przedział 1-10, czyli pierwsza strona wyników wyszukiwania tzw. TOP10).

Które wyniki podlegają pozycjonowaniu?

Po wpisaniu frazy i wyszukaniu stron, czasami Google w pierwszej kolejności (na różowym tle) oraz z boku wyników wyświetla reklamy AdWords. Pozycjonowaniu podlegają tylko wyniki organiczne! Reklamy AdWords są osobna usługą reklamową świadczoną przez Google. Na rysunku poniżej widać, które z wyników są reklamami AdWords, a które wynikami organicznymi, które podlegają usłudze pozycjonowania.

Pozycje w wynikach Google

Na jak długo podpisywana jest umowa?

Umowa podpisywana jest na 6 i 12 miesięcy (im dłużej tym niższe stawki). Okres ten zawiera również czas potrzebny na uzyskanie efektu usługi (wejścia strony w TOP10). Strona w TOP10 powinna pojawić się w okresie od kilku dni do 2 miesięcy. Przy szczególnie trudnych frazach okres ten może być dłuższy.

Jak wyglądają płatności za poszczególne miejsca?

Codziennie sprawdzamy i zliczamy pozycje strony dla danej frazy. Otrzymane wyniki sumujemy, uzyskując w ten sposób rzeczywistą wysokość opłaty. Na podstawie tych danych wystawiana jest kwota honorarium.

Czy można określić na którym miejscu będzie moja strona?

Pozycjonowanie to ciągła rywalizacja z konkurencją, nie ma więc możliwości określenia dokładnej pozycji, na której ma się znaleźć pozycjonowana strona internetowa.

Koszty pozycjonowania

Pozycjonowanie u nas jest tanie. Oferujemy niższe ceny niż konkurencja. napisz do nas a przekonasz się, że to prawda. Szczegóły dotyczące rozliczeń znajdziesz na stronie pozycjonowanie stron cennik


Polecamy swoje usługi!
W razie dodatkowych wyjaśnień prosimy o kontakt z nami.

E-mail: kontakt@e-kreacja.pl
Tel. kom.: 660-40-41-37


Skorzystaj z formularza

Treść wiadomości
Imię, nazwisko
Twój e-mail
   


Nie ograniczamy się tylko do regionu w którym mieszkamy. Pozycjonujemy dla firm i osób prywatnych z całej Polski. Świadczymy usługi dla firm i osób z następujących miast:

Usługę pozycjonowania świadczymy dla firm i osób prywatnych na terenie całego kraju. Pracujemy na terenie Podlasia dlatego szczególnie chętnie pozycjonujemy dla mieszkańców następujących miast i starostw:

O kosztach pozycjonowania dowiesz się tutaj - pozycjonowanie cennik.

E-kreacja oferuje: pozycjonowanie, pozycjonowanie w Google, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, promowanie stron w Internecie.